top of page

Online Terapi: Elif Suna Özbay ile Anksiyeteni Yen!

Günümüzün hızlı tempolu dünyasında, anksiyete bozuklukları giderek daha yaygın hale gelmektedir. İyi haber şu ki, benim sunduğum online terapi hizmetleri sayesinde, bu zorlukları aşmak artık her zamankinden daha kolay. Türkiye, Mersin merkezli olarak çalışan ve bilişsel davranışçı terapi ve mindfulness teknikleri kullanarak anksiyete bozukluklarını ortalama 3 ay içinde tedavi etme konusunda başarılı sonuçlar elde eden bir klinik psikologum.


Diğer psikologlardan farklı olarak, danışanlarımla WhatsApp üzerinden direkt iletişim kurarak daha samimi ve eğlenceli bir terapi süreci sunuyorum. Bu sayede, danışanlar terapistlerine daha kolay erişebilir ve günlük yaşamlarındaki zorluklarla başa çıkmak için destek alabilirler.


Online terapi hizmetlerim, tüm dünyadan danışanlar için erişilebilir hale gelmiştir. Google Meet uygulaması üzerinden gerçekleştirilen görüşmeler sayesinde, coğrafi sınırların ötesinde profesyonel yardım ve rehberlik alabilirsiniz. Benim yöntemlerim, anksiyete bozukluklarıyla başa çıkmak için etkili, bilimsel temelli yaklaşımlar sunmaktadır.


Online terapiyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ve benimle bir görüşme ayarlamak için, 0551 055 22 99 numaralı telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Anksiyete bozukluklarıyla mücadele etmek zorunda değilsiniz; benimle online terapi, sizin ve sevdiklerinizin daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olabilir.


Klinik Psikolog Elif Suna Özbay

12 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page